Analog Devices Inc.
제품 번호:
LTC3112HDHD#PBF
제조업체:
패키지:
16-DFN (5x4)
배치:
-
설명:
IC REG BCK BST ADJ 2.5A 16DFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$11.8275
$11.8275
10
$10.86895
$108.6895
25
$10.41808
$260.452
100
$9.179185
$917.9185
250
$8.728676
$2182.169
500
$8.165554
$4082.777
1000
$7.489772
$7489.772
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Voltage - Input (Max) | 15V |
| Output Type | Adjustable |
| Current - Output | 2.5A |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck-Boost |
| Voltage - Output (Max) | 14V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-DFN (5x4) |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 2.7V |
| Function | Step-Up/Step-Down |
| Series | - |
| Package / Case | 16-WFDFN Exposed Pad |
| Frequency - Switching | 750kHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.5V |
| Package | Tube |
| Base Product Number | LTC3112 |