Analog Devices Inc.
제품 번호:
LTC3255IDD#PBF
제조업체:
패키지:
10-DFN (3x3)
배치:
-
설명:
IC REG CHARG PUMP ADJ 50MA 10DFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.6
$7.6
10
$6.8628
$68.628
25
$6.54322
$163.5805
100
$5.68138
$568.138
250
$5.426096
$1356.524
500
$4.947296
$2473.648
1000
$4.308944
$4308.944
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Synchronous Rectifier | No |
| Voltage - Input (Max) | 48V |
| Output Type | Adjustable |
| Current - Output | 50mA |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Charge Pump |
| Voltage - Output (Max) | 12.5V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-DFN (3x3) |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 4V |
| Function | Step-Down |
| Series | - |
| Package / Case | 10-WFDFN Exposed Pad |
| Frequency - Switching | 500kHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.4V |
| Package | Tube |
| Base Product Number | LTC3255 |