Analog Devices Inc.
제품 번호:
LTC3310SIV#WPBF
제조업체:
패키지:
18-LQFN (3x3)
배치:
-
설명:
10A, 5.5V SYNCHR SS2 BUCK REGULA
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.0605
$10.0605
10
$9.0915
$90.915
25
$8.66856
$216.714
80
$7.526974
$602.15792
230
$7.188688
$1653.39824
624
$6.554392
$4089.940608
1248
$5.708664
$7124.412672
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Output Type | Adjustable |
| Current - Output | 10A |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Voltage - Output (Max) | 5.5V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 18-LQFN (3x3) |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 2.25V |
| Function | Step-Down |
| Series | Automotive, AEC-Q100, Silent Switcher®2 |
| Package / Case | 18-TFQFN Exposed Pad |
| Frequency - Switching | 2MHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.5V |
| Package | Tray |
| Base Product Number | LTC3310 |