Analog Devices Inc.
제품 번호:
LTC3408EDD#PBF
제조업체:
패키지:
8-DFN (3x3)
배치:
-
설명:
IC REG CONV WCDMA 1OUT 8DFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.4125
$6.4125
10
$5.75795
$57.5795
25
$5.4435
$136.0875
100
$4.717605
$471.7605
250
$4.47564
$1118.91
500
$4.015992
$2007.996
1000
$3.386978
$3386.978
2500
$3.217631
$8044.0775
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | Converter, WCDMA Power Amplifier Applications |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-DFN (3x3) |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Package / Case | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Voltage - Output | 0.3V ~ 3.5V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 2.5V ~ 5V |
| Base Product Number | LTC3408 |