Analog Devices Inc.
제품 번호:
LTC3444EDD#PBF
제조업체:
패키지:
8-DFN (3x3)
배치:
-
설명:
IC REG CONV WCDMA 1OUT 8DFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.0205
$7.0205
10
$6.33745
$63.3745
25
$6.04314
$151.0785
100
$5.247135
$524.7135
250
$5.011364
$1252.841
500
$4.569158
$2284.579
1000
$3.979598
$3979.598
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | Converter, WCDMA Power Amplifier Applications |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-DFN (3x3) |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Package / Case | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Voltage - Output | 0.5V ~ 5V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 2.75V ~ 5.5V |
| Base Product Number | LTC3444 |