Analog Devices Inc.
제품 번호:
LTC3615EUF#TRPBF
제조업체:
패키지:
24-QFN (4x4)
배치:
-
설명:
IC REG BUCK ADJ 3A DL 24QFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$11.419
$11.419
10
$10.3151
$103.151
25
$9.83554
$245.8885
100
$8.540215
$854.0215
250
$8.156396
$2039.099
500
$7.436714
$3718.357
1000
$6.477138
$6477.138
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Output Type | Adjustable |
| Current - Output | 3A |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Voltage - Output (Max) | 5.5V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-QFN (4x4) |
| Number of Outputs | 2 |
| Voltage - Input (Min) | 2.25V |
| Function | Step-Down |
| Series | - |
| Package / Case | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Frequency - Switching | 400kHz ~ 4MHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.6V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | LTC3615 |