Analog Devices Inc.
제품 번호:
LTC3639HMSE#PBF
제조업체:
패키지:
16-MSOP-EP
배치:
-
설명:
IC REG BUCK ADJ 100MA 16MSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.868
$10.868
10
$9.98545
$99.8545
25
$9.57182
$239.2955
100
$8.433625
$843.3625
250
$8.019672
$2004.918
500
$7.502283
$3751.1415
1000
$6.881401
$6881.401
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Voltage - Input (Max) | 150V |
| Output Type | Adjustable |
| Current - Output | 100mA |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Voltage - Output (Max) | 150V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-MSOP-EP |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 4V |
| Function | Step-Down |
| Series | - |
| Package / Case | 16-TFSOP (0.118", 3.00mm Width), 12 Leads, Exposed Pad |
| Frequency - Switching | - |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.8V |
| Package | Tube |
| Base Product Number | LTC3639 |