Analog Devices Inc.
제품 번호:
LTC3862HGN#PBF
제조업체:
패키지:
24-SSOP
배치:
-
설명:
IC REG CTRLR BOOST/SEPIC 24SSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$11.5615
$11.5615
10
$10.4462
$104.462
25
$9.96056
$249.014
100
$8.6488
$864.88
250
$8.26006
$2065.015
500
$7.531258
$3765.629
1000
$6.559474
$6559.474
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Serial Interfaces | - |
| Synchronous Rectifier | No |
| Output Type | Transistor Driver |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Boost, SEPIC |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-SSOP |
| Clock Sync | Yes |
| Number of Outputs | 2 |
| Series | - |
| Function | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Duty Cycle (Max) | 96% |
| Control Features | Enable, Frequency Control, Phase Control, Soft Start |
| Output Phases | 2 |
| Package / Case | 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Frequency - Switching | 75kHz ~ 500kHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tube |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 4V ~ 36V |
| Base Product Number | LTC3862 |