Analog Devices Inc.
제품 번호:
LTC3899EUHF#PBF
제조업체:
패키지:
38-QFN (5x7)
배치:
-
설명:
IC REG CTRLR BUCK/BUCK-BST 38QFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$12.597
$12.597
10
$11.5748
$115.748
25
$11.09524
$277.381
100
$9.77569
$977.569
250
$9.295902
$2323.9755
500
$8.696148
$4348.074
1000
$7.976476
$7976.476
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Serial Interfaces | - |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Output Type | Transistor Driver |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck, Buck-Boost |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 38-QFN (5x7) |
| Clock Sync | No |
| Number of Outputs | 3 |
| Series | - |
| Function | Step-Down |
| Duty Cycle (Max) | 100% |
| Control Features | Enable, Frequency Control, Soft Start, Tracking |
| Output Phases | 2 |
| Package / Case | 38-WFQFN Exposed Pad |
| Frequency - Switching | 105kHz ~ 835kHz, 350kHz ~ 535kHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tube |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 4.5V ~ 60V |
| Base Product Number | LTC3899 |