Analog Devices Inc.
제품 번호:
LTC4070EMS8E#PBF
제조업체:
패키지:
8-MSOP-EP
배치:
-
설명:
IC BATT CHG LI-ION 8MSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.4315
$6.4315
10
$5.81305
$58.1305
25
$5.54306
$138.5765
100
$4.81289
$481.289
250
$4.596632
$1149.158
500
$4.19102
$2095.51
1000
$3.650252
$3650.252
2500
$3.515057
$8787.6425
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Battery Pack Voltage | 4.2V |
| Charge Current - Max | - |
| Number of Cells | - |
| Current - Charging | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-MSOP-EP |
| Series | - |
| Fault Protection | - |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Voltage - Supply (Max) | - |
| Battery Chemistry | Lithium Ion/Polymer |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tube |
| Programmable Features | - |
| Interface | - |
| Base Product Number | LTC4070 |