Analog Devices Inc.
제품 번호:
LTC4308IMS8#PBF
제조업체:
패키지:
8-MSOP
배치:
-
설명:
IC ACCELERATOR I2C HOTSWAP 8MSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.4955
$7.4955
10
$6.7754
$67.754
25
$6.46
$161.5
100
$5.609085
$560.9085
250
$5.356936
$1339.234
500
$4.884292
$2442.146
1000
$4.254052
$4254.052
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | I²C - Hotswap |
| Delay Time | - |
| Current - Supply | 7mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-MSOP |
| Series | - |
| Input | 2-Wire Bus |
| Type | Buffer, Accelerator |
| Capacitance - Input | 10 pF |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Number of Channels | 2 |
| Signal Conditioning | - |
| Voltage - Supply | 2.3V ~ 5.5V |
| Output | 2-Wire Bus |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Data Rate (Max) | 400kHz |
| Package | Tube |
| Base Product Number | LTC4308 |