Analog Devices Inc.
제품 번호:
LTC489CN#PBF
제조업체:
패키지:
16-PDIP
배치:
-
설명:
IC RECEIVER 0/4 16DIP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.5735
$10.5735
10
$9.55035
$95.5035
25
$9.10632
$227.658
100
$7.906945
$790.6945
250
$7.551588
$1887.897
500
$6.885258
$3442.629
1000
$5.996837
$5996.837
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Drivers/Receivers | 0/4 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Receiver Hysteresis | 60 mV |
| Supplier Device Package | 16-PDIP |
| Duplex | - |
| Series | - |
| Type | Receiver |
| Package / Case | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Data Rate | - |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tube |
| Protocol | RS422, RS485 |
| Base Product Number | LTC489 |