Analog Devices Inc.
제품 번호:
LTC5510IUF#PBF
제조업체:
패키지:
16-QFN (4x4)
배치:
-
설명:
HIGH LINEARITY MIXER 16QFN
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Number of Mixers | 1 |
| Current - Supply | 105mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-QFN (4x4) |
| Series | - |
| Package / Case | 16-WQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 3.1V ~ 5.3V |
| Secondary Attributes | Up/Down Converter |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Frequency | 1MHz ~ 6GHz |
| Noise Figure | 11.6dB |
| RF Type | General Purpose |
| Package | Tube |
| Gain | 1.5dB |
| Base Product Number | LTC5510 |