Analog Devices Inc.
제품 번호:
LTC5540IUH#PBF
제조업체:
패키지:
20-QFN (5x5)
배치:
-
설명:
IC MIXER 600MHZ-1.3GHZ DWN 20QFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$16.245
$16.245
10
$14.92545
$149.2545
25
$14.307
$357.675
100
$12.60574
$1260.574
250
$11.987024
$2996.756
500
$11.213686
$5606.843
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Mixers | 1 |
| Current - Supply | 193mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-QFN (5x5) |
| Series | - |
| Package / Case | 20-WQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 3.1V ~ 3.5V |
| Secondary Attributes | Down Converter |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Frequency | 600MHz ~ 1.3GHz |
| Noise Figure | 10.4dB |
| RF Type | GSM, LTE, W-CDMA |
| Package | Tube |
| Gain | 8dB |
| Base Product Number | LTC5540 |