Analog Devices Inc.
제품 번호:
LTC6229IMS8E#TRPBF
제조업체:
패키지:
8-MSOP-EP
배치:
-
설명:
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8MSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.7545
$6.7545
10
$6.0971
$60.971
25
$5.814
$145.35
100
$5.04811
$504.811
250
$4.82125
$1205.3125
500
$4.395859
$2197.9295
1000
$3.828652
$3828.652
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Supply Span (Max) | 11.75 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| -3db Bandwidth | 730 MHz |
| Slew Rate | 500V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 890 MHz |
| Current - Supply | 16mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Input Bias | 16 µA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-MSOP-EP |
| Voltage - Input Offset | 20 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.8 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 140 mA |
| Base Product Number | LTC6229 |