Analog Devices Inc.
제품 번호:
LTC6257IMS#PBF
제조업체:
패키지:
16-MSOP
배치:
-
설명:
IC OPAMP GP 4 CIRCUIT 16MSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.3505
$8.3505
10
$7.54015
$75.4015
25
$7.18922
$179.7305
100
$6.242355
$624.2355
250
$5.961782
$1490.4455
500
$5.435729
$2717.8645
1000
$4.734344
$4734.344
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.25 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| -3db Bandwidth | 4.5 MHz |
| Slew Rate | 1.8V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 6.5 MHz |
| Current - Supply | 65µA (x4 Channels) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Input Bias | 5 nA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-MSOP |
| Voltage - Input Offset | 100 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 16-TFSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 1.8 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 4 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 35 mA |
| Base Product Number | LTC6257 |