Analog Devices Inc.
제품 번호:
LTC6930IDCB-8.00#TRMPBF
제조업체:
패키지:
8-DFN (2x3)
배치:
-
설명:
IC OSC SILICON 8MHZ 8-DFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.99
$3.99
10
$3.8
$38
50
$3.60962
$180.481
100
$3.229715
$322.9715
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Count | - |
| Current - Supply | 926 µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-DFN (2x3) |
| Series | - |
| Type | Oscillator, Silicon |
| Package / Case | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 1.7V ~ 5.5V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Frequency | 8MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | LTC6930 |