Samtec Inc.
제품 번호:
LTH-010-01-G-D-A-K-TR
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN HDR 20POS SMD GOLD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.308
$6.308
10
$5.70475
$57.0475
25
$5.38954
$134.7385
50
$5.25806
$262.903
100
$4.995195
$499.5195
250
$4.469332
$1117.333
500
$4.206448
$2103.224
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 20 |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.066" (1.68mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | LTH |
| Connector Type | Header, Outer Shroud Contacts |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Features | Board Guide, Pick and Place |
| Mated Stacking Heights | 2.31mm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | LTH-010 |