Analog Devices Inc.
제품 번호:
LTM4675EY#PBF
제조업체:
패키지:
108-BGA (16x11.9)
배치:
-
설명:
DC DC CNVRTR 0.5-5.5V 0.5-5.5V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$43.3675
$43.3675
5
$43.0312
$215.156
10
$42.69205
$426.9205
25
$41.3364
$1033.41
40
$39.3034
$1572.136
112
$36.592898
$4098.404576
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | 0.5 ~ 5.5V |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Input (Max) | 17V |
| Voltage - Output 1 | 0.5 ~ 5.5V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.63" L x 0.47" W x 0.14" H (16.0mm x 12.0mm x 3.5mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 108-BGA (16x11.9) |
| Current - Output (Max) | 9A, 9A |
| Number of Outputs | 2 |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Series | µModule® |
| Type | Non-Isolated PoL Module |
| Package / Case | 108-BBGA Module |
| Efficiency | - |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Features | OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO |
| Package | Tray |
| Base Product Number | LTM4675 |