Vishay Sfernice
제품 번호:
LTO050F5R000JTE3
제조업체:
패키지:
TO-220
배치:
-
설명:
RES 5 OHM 50W 5% TO220
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.7425
$7.7425
10
$7.258
$72.58
50
$5.96771
$298.3855
100
$5.16135
$516.135
500
$4.354876
$2177.438
1000
$4.032294
$4032.294
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Composition | Thick Film |
| Height - Seated (Max) | 0.799" (20.30mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | ±150ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.409" L x 0.126" W (10.40mm x 3.20mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-220 |
| Resistance | 5 Ohms |
| Series | LTO 50 |
| Power (Watts) | 50W |
| Package / Case | TO-220-2 |
| Mfr | Vishay Sfernice |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | Non-Inductive |
| Failure Rate | - |
| Package | Tube |