Lite-On Inc.
제품 번호:
LTS-4301JR
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
DISPLAY 7SEG 0.39" SGL RED 10DIP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.3585
$1.3585
10
$0.8607
$8.607
100
$0.63707
$63.707
500
$0.585428
$292.714
1000
$0.482125
$482.125
2000
$0.458024
$916.048
5000
$0.447688
$2238.44
10000
$0.437361
$4373.61
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Color | Red |
| Current - Test | 20mA |
| Millicandela Rating | 0.52mcd |
| Size / Dimension | 0.508" H x 0.382" W x 0.276" D (12.90mm x 9.70mm x 7.00mm) |
| Product Status | Active |
| Power Dissipation (Max) | 70mW |
| Series | - |
| Common Pin | Common Cathode |
| Display Type | 7-Segment |
| Package / Case | 10-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Number of Characters | 1 |
| Digit/Alpha Size | 0.39" (10.00mm) |
| Mfr | Lite-On Inc. |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2V |
| Wavelength - Peak | 639nm |
| Package | Tube |
| Base Product Number | LTS-4301 |