Lite-On Inc.
제품 번호:
LTST-C281KSKT-5A
제조업체:
패키지:
0402
배치:
-
설명:
SMD LTST-C281KSKT-5A TYPE
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Wavelength - Dominant | 594.5nm |
| Configuration | - |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 130° |
| Color | Yellow |
| Current - Test | 5mA |
| Millicandela Rating | 26.05mcd |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 1.00mm L x 0.50mm W |
| Height (Max) | 0.45mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 0402 |
| Series | - |
| Lens Style | Rectangle with Flat Top |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
| Mfr | Lite-On Inc. |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2V |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | 591nm |
| Lens Color | Colorless |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | LTST-C281 |
| Lens Size | 1.00mm x 0.50mm |