Lite-On Inc.
제품 번호:
LTV-247
제조업체:
패키지:
16-SO
배치:
-
설명:
OPTOISO 3.75KV 4CH TRANS 16SO
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.235
$1.235
10
$0.77995
$7.7995
100
$0.576935
$57.6935
500
$0.530119
$265.0595
1000
$0.436572
$436.572
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 110°C |
| Input Type | DC |
| Current Transfer Ratio (Max) | 600% @ 5mA |
| Rise / Fall Time (Typ) | 2µs, 3µs |
| Output Type | Transistor |
| Voltage - Isolation | 3750Vrms |
| Voltage - Output (Max) | 80V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-SO |
| Series | LTV-2X7 |
| Current Transfer Ratio (Min) | 50% @ 5mA |
| Package / Case | 16-SOIC (0.173", 4.40mm Width) |
| Number of Channels | 4 |
| Mfr | Lite-On Inc. |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.2V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Turn On / Turn Off Time (Typ) | 3µs, 3µs |
| Vce Saturation (Max) | 400mV |
| Current - Output / Channel | 50mA |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 50 mA |