LVM-1-26V-S
R-K Electronics, Inc.
제품 번호:
LVM-1-26V-S
제조업체:
R-K Electronics, Inc.
설명:
AC/DC VOLTAGE MONTR, 120VAC, ADJ
사용자 가이드
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Termination Style Screw Terminal
Delay Time 0.75s
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Weight -
Function -
Series -
Voltage - Supply 100 ~ 125VAC
Trip Range 1.4 ~ 26VAC