ams-OSRAM USA INC.
제품 번호:
LW TTSD-U2V2-JKPL-1-20-R18-Z
제조업체:
패키지:
2-PLCC
배치:
-
설명:
LED WHITE DIFFUSED 2PLCC SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.513
$0.513
10
$0.31825
$3.1825
100
$0.18316
$18.316
1000
$0.143336
$143.336
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wavelength - Dominant | - |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Diffused |
| Viewing Angle | 120° |
| Color | White |
| Current - Test | 20mA |
| Millicandela Rating | 840mcd |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 3.20mm L x 2.80mm W |
| Height (Max) | 2.10mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 2-PLCC |
| Series | TOPLED® |
| Lens Style | Round with Flat Top |
| Package / Case | 2-PLCC |
| Mfr | ams-OSRAM USA INC. |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.2V |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | - |
| Lens Color | Yellow |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | LWTTSD |
| Lens Size | 2.40mm Dia |