ams-OSRAM USA INC.
제품 번호:
LW TWTG.BB-BYBZ-2B12C3-Z486-20-R18-Z
제조업체:
패키지:
2-PLCC
배치:
-
설명:
TOPLED BLACK SURFACE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.5035
$0.5035
10
$0.3078
$3.078
100
$0.17727
$17.727
1000
$0.138719
$138.719
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wavelength - Dominant | - |
| Configuration | - |
| Lens Transparency | Diffused |
| Viewing Angle | 110° |
| Color | White |
| Current - Test | 20mA |
| Millicandela Rating | 2450mcd |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 3.20mm L x 2.80mm W |
| Height (Max) | 2.13mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 2-PLCC |
| Series | TOPLED® Black Surface |
| Lens Style | Round with Flat Top |
| Package / Case | 2-PLCC |
| Mfr | ams-OSRAM USA INC. |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.05V |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | - |
| Lens Color | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | LWTWTG |
| Lens Size | 2.40mm Dia |