Omron Automation and Safety
제품 번호:
LY1F-AC12
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY GEN PURPOSE SPDT 15A 12V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.849
$10.849
10
$9.63965
$96.3965
25
$9.15762
$228.9405
50
$8.67578
$433.789
100
$8.19375
$819.375
250
$7.470724
$1867.681
500
$6.988751
$3494.3755
1000
$6.627266
$6627.266
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 55°C |
| Switching Voltage | 250VAC, 125VDC - Max |
| Termination Style | Plug In |
| Contact Rating (Current) | 15 A |
| Coil Current | 91 mA |
| Coil Resistance | 46 Ohms |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 3.6 VAC |
| Seal Rating | - |
| Contact Form | SPDT (1 Form C) |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | - |
| Series | LY |
| Operate Time | 25 ms |
| Contact Material | Silver Alloy |
| Coil Voltage | 12VAC |
| Mfr | Omron Automation and Safety |
| Must Operate Voltage | 9.6 VAC |
| Release Time | 25 ms |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | LY1F-AC |