Omron Automation and Safety
제품 번호:
LY1N-DC24
패키지:
-
배치:
-
설명:
RELAY GEN PURPOSE SPDT 15A 24V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$15.5325
$15.5325
10
$13.8054
$138.054
25
$13.11494
$327.8735
50
$12.42467
$621.2335
100
$11.7344
$1173.44
250
$10.698976
$2674.744
500
$10.008725
$5004.3625
1000
$9.491022
$9491.022
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 55°C |
| Switching Voltage | 250VAC, 125VDC - Max |
| Termination Style | Plug In |
| Contact Rating (Current) | 15 A |
| Coil Current | 36.9 mA |
| Coil Resistance | 650 Ohms |
| Mounting Type | Socketable |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | 2.4 VDC |
| Seal Rating | - |
| Contact Form | SPDT (1 Form C) |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | - |
| Series | LY |
| Operate Time | 25 ms |
| Contact Material | Silver Alloy |
| Coil Voltage | 24VDC |
| Mfr | Omron Automation and Safety |
| Must Operate Voltage | 19.2 VDC |
| Release Time | 25 ms |
| Features | Lighted Indicator |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | LY1N-DC |