Power Integrations
제품 번호:
LYT1603D-TL
제조업체:
패키지:
8-SO
배치:
-
설명:
IC LED DRIVER OFFL 8SO
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.4465
$0.4465
100
$0.36841
$36.841
1000
$0.3135
$313.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Applications | Lighting |
| Voltage - Supply (Min) | 90VAC |
| Topology | Step-Down (Buck) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SO |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | LYTSwitch™-1 |
| Type | AC DC Offline Switcher |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply (Max) | 308VAC |
| Voltage - Output | - |
| Mfr | Power Integrations |
| Frequency | 20kHz |
| Dimming | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Output / Channel | - |
| Base Product Number | LYT1603 |