Amphenol LTW
제품 번호:
M12A-04PMMC-SF8B15
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN PLUG MALE 4P WIR LEAD 0.49'
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$9.557
$9.557
10
$8.60035
$86.0035
25
$8.1016
$202.54
50
$7.89374
$394.687
100
$7.68607
$768.607
250
$6.855162
$1713.7905
500
$6.439689
$3219.8445
1000
$5.691849
$5691.849
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Cable Opening | - |
| Backshell Material, Plating | - |
| Insert Material | Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled |
| Ingress Protection | IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Voltage Rating | 250VAC/DC |
| Shell Size, MIL | - |
| Current Rating (Amps) | 4A |
| Contact Finish Thickness - Mating | - |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Shell Finish | Nickel |
| Shell Size - Insert | M12-4 |
| Connector Type | Plug, Male Pins |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | Amphenol LTW |
| Features | - |
| Contact Finish - Mating | Gold |
| Primary Material | Metal |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Applications | - |
| Number of Positions | 4 |
| Color | Silver |
| Termination | Wire Leads |
| Shielding | Shielded |
| Orientation | A |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Mounting Feature | Bulkhead - Front Side Nut |
| Series | M |
| Shell Material | Zinc Alloy |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | M12A-04PMMC |