Techflex
제품 번호:
M23053-12-208-C
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
HEATSHRINK 0.12" X 4' CLEAR
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$17.4895
$17.4895
5
$15.8232
$79.116
10
$12.4925
$124.925
20
$11.659825
$233.1965
50
$11.07681
$553.8405
100
$10.82696
$1082.696
250
$10.577148
$2644.287
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Inner Diameter - Recovered | 0.072" (1.83mm) |
| Shrink Temperature | 343° |
| Operating Temperature | -75°C ~ 260°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Clear |
| Recovered Wall Thickness | 0.016" (0.41mm) |
| Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Product Status | Active |
| Series | Shrinkflex |
| Shrinkage Ratio | 2 to 1 |
| Type | Tubing, Flexible |
| Length | 4.00' (1.22m) |
| Shelf Life Start | - |
| Inner Diameter - Supplied | 0.120" (3.05mm) |
| Mfr | Techflex |
| Features | Flame Retardant, Solvent Resistant |
| Shelf Life | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | M23053 |