Techflex
제품 번호:
M23053-12-219-C
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
HEATSHRINK 0.32" X 4' CLEAR
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$45.3245
$45.3245
5
$38.1653
$190.8265
10
$34.58665
$345.8665
20
$32.201675
$644.0335
50
$31.00914
$1550.457
100
$30.293505
$3029.3505
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Inner Diameter - Recovered | 0.198" (5.03mm) |
| Shrink Temperature | 343° |
| Operating Temperature | -75°C ~ 260°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Clear |
| Recovered Wall Thickness | 0.020" (0.51mm) |
| Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Product Status | Active |
| Series | Shrinkflex |
| Shrinkage Ratio | 2 to 1 |
| Type | Tubing, Flexible |
| Length | 4.00' (1.22m) |
| Shelf Life Start | - |
| Inner Diameter - Supplied | 0.320" (8.13mm) |
| Mfr | Techflex |
| Features | Flame Retardant, Solvent Resistant |
| Shelf Life | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | M23053 |