STMicroelectronics
제품 번호:
M24C64-DRDW8TP/K
제조업체:
패키지:
8-TSSOP
배치:
-
설명:
IC EEPROM 64KBIT I2C 1MHZ 8TSSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.5035
$0.5035
10
$0.4959
$4.959
25
$0.46018
$11.5045
50
$0.45771
$22.8855
100
$0.40641
$40.641
250
$0.401242
$100.3105
500
$0.395181
$197.5905
1000
$0.384617
$384.617
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Clock Frequency | 1 MHz |
| Memory Interface | I²C |
| Memory Organization | 8K x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Supplier Device Package | 8-TSSOP |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Access Time | 450 ns |
| Write Cycle Time - Word, Page | 4ms |
| Memory Size | 64Kbit |
| Package / Case | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Technology | EEPROM |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 5.5V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Memory Format | EEPROM |
| Base Product Number | M24C64 |