KEMET
제품 번호:
M3253503E1B102JZMBTR
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP CER 1000PF 100V C0G/NP0 0603
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.838
$3.838
10
$3.09415
$30.9415
50
$2.66114
$133.057
100
$2.413665
$241.3665
500
$1.79474
$897.37
1000
$1.670974
$1670.974
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | High Reliability |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±5% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 100V |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Size / Dimension | 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | Military, MIL-PRF-32535 |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Thickness (Max) | 0.039" (0.99mm) |
| Mfr | KEMET |
| Capacitance | 1000 pF |
| Features | Low ESL |
| Failure Rate | M (1%) |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - |
| Base Product Number | M325350 |