KEMET
제품 번호:
M3253508E2Z335KZMB
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP CER 3.3UF 25V X7R 2220
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$19.0475
$19.0475
10
$18.0481
$180.481
50
$15.54143
$777.0715
100
$14.5388
$1453.88
500
$13.034798
$6517.399
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | High Reliability |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 25V |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Size / Dimension | 0.224" L x 0.197" W (5.69mm x 5.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | Military, MIL-PRF-32535 |
| Package / Case | 2220 (5750 Metric) |
| Thickness (Max) | 0.110" (2.79mm) |
| Mfr | KEMET |
| Capacitance | 3.3 µF |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | - |
| Base Product Number | M325350 |