TE Connectivity Measurement Specialties
제품 번호:
M326M-00000B-007BG
패키지:
-
배치:
-
설명:
SENSOR 101.53PSIG 1/4" 5V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$91.3615
$91.3615
10
$76.1368
$761.368
25
$73.5984
$1839.96
100
$71.06057
$7106.057
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Pressure | 0 ~ 101.53PSI (0 ~ 700kPa) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Analog Voltage |
| Termination Style | - |
| Port Size | Male - 1/4" (6.35mm) G |
| Port Style | Threaded |
| Product Status | Active |
| Pressure Type | Gauge |
| Supplier Device Package | - |
| Series | - |
| Accuracy | ±0.25% |
| Package / Case | - |
| Voltage - Supply | 8V ~ 30V |
| Output | 0 V ~ 5 V |
| Mfr | TE Connectivity Measurement Specialties |
| Features | Amplified Output, Temperature Compensated |
| Package | Box |
| Maximum Pressure | 203.05PSI (1400kPa) |