KEMET
제품 번호:
M39014/02-1298V
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP CER 10000PF 200V BX RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.805
$1.805
10
$1.463
$14.63
50
$1.27718
$63.859
100
$1.117485
$111.7485
500
$0.851428
$425.714
1000
$0.74499
$744.99
2500
$0.71839
$1795.975
5000
$0.69178
$3458.9
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | High Reliability |
| Height - Seated (Max) | 0.300" (7.62mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 0.200" (5.08mm) |
| Voltage - Rated | 200V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Temperature Coefficient | BX |
| Size / Dimension | 0.290" L x 0.090" W (7.37mm x 2.29mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | Military, MIL-PRF-39014, CKR06 |
| Package / Case | Radial |
| Thickness (Max) | - |
| Mfr | KEMET |
| Capacitance | 10000 pF |
| Features | - |
| Failure Rate | R (0.01%) |
| Package | Bag |
| Lead Style | Straight |
| Base Product Number | M39014/02 |