Heyco Products Corporation
제품 번호:
M4524GBM-SM
패키지:
-
배치:
-
설명:
SMCG1-1/4NPTBLK13-5.5MM W/9806
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.336
$10.336
10
$9.30335
$93.0335
25
$8.76356
$219.089
50
$8.53898
$426.949
100
$8.314305
$831.4305
250
$7.415434
$1853.8585
500
$6.966008
$3483.004
1000
$6.157054
$6157.054
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 112°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | - |
| Thread Length | 0.780" (19.81mm) |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Color | Black |
| Panel Hole Size | 1.680" (42.7mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Thread Size | 1 1/4" NPT |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Outside Cable Diameter (Max) | - |
| Series | Heyco®-Tite |
| Type | Cable Grip, Multi-Hole |
| Mfr | Heyco Products Corporation |
| Package | Box |
| Conduit Hub Size | - |
| Base Product Number | M4524G |