Harwin Inc.
제품 번호:
M50-041039T2245
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN HDR 44POS 0.05 STACK SMD
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 44 |
| Color | Black |
| Length - Post (Mating) | 0.161" (4.100mm) |
| Row Spacing | 0.050" (1.27mm) |
| Termination | Solder |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Contact Finish Thickness - Post (Mating) | - |
| Length - Overall Pin | - |
| Contact Finish - Post (Mating) | Gold |
| Series | M50 |
| Mfr | Harwin Inc. |
| Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Length - Stack Height | 0.154" (3.900mm) |
| Length - Tail | - |
| Package | Bulk |