Harwin Inc.
제품 번호:
M55-8003242-0300A
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL ASSEM 1.27MM 32POS F-F 300MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$31.255
$31.255
10
$27.37235
$273.7235
25
$26.18998
$654.7495
50
$25.34524
$1267.262
100
$24.50031
$2450.031
250
$23.148612
$5787.153
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Usage | - |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 32 |
| Color | Gray, Ribbon |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Pitch - Connector | 0.050" (1.27mm) |
| Pitch - Cable | 0.025" (0.64mm) |
| Series | - |
| Length | 0.984' (300.00mm, 11.81") |
| Connector Type | Socket to Socket |
| Mfr | Harwin Inc. |
| Features | Latch Lock, Polarizing Key |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | M55-800 |
| Cable Termination | IDC |