onsemi
제품 번호:
M74HCT4094ADTR2G
제조업체:
패키지:
16-TSSOP
배치:
-
설명:
IC REGISTER SHIFT/STORE 16TSSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.855
$0.855
10
$0.7638
$7.638
25
$0.72542
$18.1355
100
$0.556985
$55.6985
250
$0.492214
$123.0535
500
$0.466317
$233.1585
1000
$0.362691
$362.691
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Bits per Element | 8 |
| Output Type | Tri-State |
| Logic Type | Shift Register |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| Function | Serial to Parallel |
| Series | 74HCT |
| Package / Case | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | onsemi |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 74HCT4094 |