/ Free Hanging, Panel Mount / M80-4000000FG-05-329-00-000
minImg
M80-4000000FG-05-329-00-000
Harwin Inc.
제품 번호:
M80-4000000FG-05-329-00-000
제조업체:
Harwin Inc.
설명:
CONN RCPT 5P CRIMP/SOLDER 20AWG
사용자 가이드
Number of Rows 1
Number of Positions 5
Color Black
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Gold
Contact Type Female Socket, Power
Row Spacing -
Fastening Type -
Mounting Type Panel Mount
Product Status Obsolete
Wire Gauge 20 AWG
Series Datamate Mix-Tek
Wire Type Discrete
Connector Type Receptacle
Mfr Harwin Inc.
Pitch 0.157" (4.00mm)