/ Free Hanging, Panel Mount / M80-5000000MF-12-316-00-000
minImg
M80-5000000MF-12-316-00-000
Harwin Inc.
제품 번호:
M80-5000000MF-12-316-00-000
제조업체:
Harwin Inc.
설명:
CONN PLUG 12POS CRIMP GOLD
사용자 가이드
Number of Rows 1
Number of Positions 12
Color Black
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Gold
Contact Type Male Pin, Coaxial
Row Spacing -
Fastening Type Screw Lock
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Obsolete
Wire Gauge -
Series Datamate Mix-Tek
Wire Type Coaxial
Connector Type Plug
Mfr Harwin Inc.
Pitch 0.157" (4.00mm)