STMicroelectronics
제품 번호:
M95512-DRDW3TP/K
제조업체:
패키지:
8-TSSOP
배치:
-
설명:
IC EEPROM 512KBIT SPI 8TSSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.2325
$2.2325
10
$2.01115
$20.1115
25
$1.98018
$49.5045
50
$1.97505
$98.7525
100
$1.764815
$176.4815
250
$1.706846
$426.7115
500
$1.700614
$850.307
1000
$1.583584
$1583.584
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Clock Frequency | 16 MHz |
| Memory Interface | SPI |
| Memory Organization | 64K x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Supplier Device Package | 8-TSSOP |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Write Cycle Time - Word, Page | 4ms |
| Memory Size | 512Kbit |
| Package / Case | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Technology | EEPROM |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 5.5V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Memory Format | EEPROM |
| Base Product Number | M95512 |