MACOM Technology Solutions
제품 번호:
MA4E1340B1-1146T
패키지:
SOT-323
배치:
-
설명:
SCHOTTKY PLASTIC LEAD-FREE
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Capacitance @ Vr, F | 2pF @ 0V, 1MHz |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 70V |
| Diode Type | Schottky - 1 Pair Series Connection |
| Current - Max | 200 mA |
| Product Status | Active |
| Resistance @ If, F | - |
| Supplier Device Package | SOT-323 |
| Power Dissipation (Max) | 250 mW |
| Series | MA4E1340 |
| Package / Case | SC-70, SOT-323 |
| Mfr | MACOM Technology Solutions |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | MA4E1340 |