MACOM Technology Solutions
제품 번호:
MA4P4002B-402
패키지:
Axial
배치:
-
설명:
RF DIODE PIN 200V 2.5W AXIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$31.1505
$31.1505
10
$28.72705
$287.2705
25
$27.436
$685.9
100
$24.530995
$2453.0995
250
$23.401236
$5850.309
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Capacitance @ Vr, F | - |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 200V |
| Diode Type | PIN - Single |
| Product Status | Active |
| Resistance @ If, F | 500mOhm @ 100mA, 100MHz |
| Supplier Device Package | Axial |
| Power Dissipation (Max) | 2.5 W |
| Series | - |
| Package / Case | Axial |
| Mfr | MACOM Technology Solutions |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | MA4P4002 |