MACOM Technology Solutions
제품 번호:
MABA-008483-CT1760
패키지:
-
배치:
-
설명:
1:1 TRANSMISSION LINE TX.
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.9735
$2.9735
10
$2.413
$24.13
25
$1.95054
$48.7635
50
$1.82742
$91.371
100
$1.74534
$174.534
250
$1.694002
$423.5005
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Frequency Range | 5MHz ~ 1.2GHz |
| Series | - |
| Phase Difference | 3.2° |
| Impedance - Unbalanced/Balanced | 1:1 |
| Package / Case | 4-SMD Module, No Lead |
| Return Loss (Min) | 11dB |
| Mfr | MACOM Technology Solutions |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Insertion Loss (Max) | 1.33dB |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | MABA-008483 |