MACOM Technology Solutions
제품 번호:
MADP-007448-0287BT
패키지:
SOT-23
배치:
-
설명:
DIODE,PIN,PLASTIC,ST,LEADFREE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.558
$1.558
10
$1.3984
$13.984
25
$1.31936
$32.984
100
$1.12404
$112.404
250
$1.05545
$263.8625
500
$0.923514
$461.757
1000
$0.765206
$765.206
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 175°C (TJ) |
| Capacitance @ Vr, F | 0.25pF @ 50V, 1MHz |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 100V |
| Diode Type | PIN - 1 Pair Series Connection |
| Current - Max | 150 mA |
| Product Status | Active |
| Resistance @ If, F | 2Ohm @ 10mA, 100MHz |
| Supplier Device Package | SOT-23 |
| Power Dissipation (Max) | 250 mW |
| Series | SMPP |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Mfr | MACOM Technology Solutions |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | MADP-007448 |