Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
제품 번호:
MAL202128339E3
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 33UF 20% 63V AXIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.9095
$1.9095
10
$1.54565
$15.4565
50
$1.34919
$67.4595
100
$1.18047
$118.047
500
$0.899403
$449.7015
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 63 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 100 mA @ 100 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.236" Dia x 0.394" L (6.00mm x 10.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2500 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 3.9Ohm @ 100Hz |
| Series | 021 ASM |
| Package / Case | Axial, Can |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 33 µF |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Impedance | 1.7 Ohms |