Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
제품 번호:
MAL202134101E3
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP ALUM 100UF 20% 10V AXIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.862
$1.862
10
$1.4668
$14.668
50
$1.27129
$63.5645
100
$1.1001
$110.01
500
$0.831193
$415.5965
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 10 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.177" Dia x 0.394" L (4.50mm x 10.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2500 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 3.2Ohm |
| Series | 021 ASM |
| Package / Case | Axial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 120 mA @ 10 kHz |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 100 µF |
| Package | Cut Tape (CT) |
| Impedance | 2 Ohms |